Testing Clever Akademie
17.05.2021

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Vstup s námi do světa IT a pojď se naučit testovat software!​ Naši průvodci tě provedou cestami a stezkami až na tvou pomyslnou K2 – získáš svou příležitost v jiném oboru, ve kterém zúročíš své analytické a kritické myšlení.

Vstup s námi do světa IT a pojď se naučit testovat software!

Další Testing akademie se bude konat od 20. do 24. září 2021.

Znáte ten pocit?
„Jsem nějakou dobu po škole a zjistil/a jsem, že mnou vystudovaný obor není to pravé, co chci dál dělat. Prostě mne to nebaví, nevidím v tom smysl.“
„Studuju, ale uvědomuji si, že skutečný život není jen o teorii, ale praxe mi dá mnohem víc.“
„No jo, ale co teď? Vždy mne přitahovalo IT. Ale mám na to vůbec?“
„Třeba je teď ta pravá chvíle pro změnu. Ověř si, jestli na to máš a pojď najít bugy na letence.“

Pokud tě hledání chyb chytlo, napiš nám počet a popis nalezených chyb a spolu se svým životopisem se ozvi Lence na e-mail lenka.belancova@cleverlance.com. Nebo se můžeš přihlásit zde. Tento program je zdarma, počet míst je však omezen, a proto se na něj koná výběrové řízení.


Co ti naše akademie dá?


Naši průvodci tě provedou cestami a stezkami až na tvou pomyslnou K2 – získáš svou příležitost v jiném oboru, ve kterém zúročíš své analytické a kritické myšlení.
Na cestě se seznámíš s metodami testování software, testovacími nástroji, test analýzou a prací s databázemi. Teorii si můžeš vyzkoušet prakticky na námi postavené aplikaci pro cestování. Díky tomu nahlédneš do kódu aplikace, odhalíš chyby, naučíš se napsat testovací scénář a vyhledávat v databázích. Akademie ti ukáže cestu k testování, pak už bude na tobě, aby ses vydal/a na několikaletou pouť stezkami praxe.

Testing Clever Akademie v číslech


V roce 2015 se uskutečnila první testing akademie v Cleverlance. Za tu dobu se nám do 24 realizovaných akademií přihlásilo 1851 kandidátů. Vybíráme si, takže jsme do testing akademie přijali 378 kandidátů. Po absolvování se 139 z nich stalo našimi kolegy v Cleverlance a začalo svou kariéru v IT.


Přijď mezi nás

Pojď se seznámit s těmi, co si svůj sen reálně splnili. Příště budeš mezi nimi třeba právě ty.

Rád o věcech přemýšlím a mám potřebu jim porozumět do hloubky – to byl jeden z důvodů, proč jsem se stal učitelem. Postupem času jsem začal pociťovat nedostatek příležitostí k osobnímu rozvoji, a tak jsem se ve volném čase učil programovat. To mě chytlo. Díky testing akademii jsem dostal šanci věnovat se nově vysněnému oboru naplno.

Honza

Na střední škole jsem studovala kybernetiku. Pak jsem se rozhodla věnovat fyzioterapii, ale IT mne táhlo dál, šla jsem na IT vysokou školu a u toho jsem navrhovala webovky. Baví mne grafika a gaming. Chtěla jsem už při škole získat příležitost ideálně mezi těmi nejlepšími, a díky akademii se mi to povedlo.

Adéla

​​